Дата: 28.02.2017 12:45

22 лютого 2017 року в приміщенні клубу села Великі Гаї відбулось засідання виконавчого комітету. На початку засідання виступив лейтенант Тернопільського ОМВК Днесь Андрій з інформацією про військову службу за контрактом. Після чого директор «Екотерну» Богдан Гевко довів інформацію членам виконкому і всім присутнім про заключення договорів по вивезенню твердих побутових відходів, їхню оплату, подачу довідок на субсидію. Порядок денний виконкому включав 14 питань. Ключовим питанням розгляду була культура, їхній звіт про роботу за 2016 рік та план роботи на 2017 рік.

Дискусія тривала більше двох годин, були суперечки між працівниками культури та керівництвом за їхню роботу. Заслухавши всіх бібліотекарів, завідувачів клубів, директора будинку культури члени виконавчого комітету взяли дану інформацію до відома. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису