Танцювальний конкурс

Дата: 26.12.2017 12:42

Хореографія - це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва, яке завжди привертало до себе увагу дітей. Ось так і захопилися даним видом мистецтва діти села Баворів, які продемонстркували свої хореографічні здібності 25 грудня 2017 року в приміщенні клубу села Боворів під час внутрішніх змагань учасників ЗААТ «Візерунок».

Активність дітей напряму залежала від творчої ініціативи педагога, прагнення вести своїх учнів до вдосконалення виконавської майстерності та здорового духовного розвитку. Саме таким керівником дитячого колективу виступив Михайло Володимирович Качан.

Починаючи заняття з дітьми, педагог-хореограф, перш за все, прагнув зацікавити дітей, навчити їх любити і розуміти мистецтво танцю, яке розширює сферу їх інтересів, збагачує їх новими враженнями.

Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівнику  колективу задоволення від  праці та гучних перемог  своїх вихованців, батькам - пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам Нехай ваші діти стануть справжніми людьми гідними поваги, а їхня доля буде чистою й величною.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису