Світле Свято Водохрестя

Дата: 19.01.2018 12:19

Сьогодні, у Світле Свято Водохрестя по всіх храмах Великогаївської об’єднаної громади відбулися святкові богослужіння з посвятою води.

Після Святої Літургії парох Церкви Пресвятого Серця Христового села Великі Гаї отець Володимир Хома покропив усі приміщення Великогаївської сільської ради та привітав працівників органу місцевого самоврядування із Святом чистої душі, морозного ранку і дзеркального снігу - Водохреща.

Великогаївська сільська рада також доєднується до даних привітань та бажає усім мешканцям нашої з Вами громади, щоб бризки святої водиці зціляли кожному душу і тіло, а наша спільна молитва наповнювала любов'ю і радістю всі Ваші дні. Щастя Вам та оновлення! Нехай Ваше життя стане світлішим і чистішим!

З Хрещенням Господнім! Окропіте святістю житло! Нехай ніякі хрещенські морози не зможуть заморозити Ваші серця, і вони завжди будуть жарко палати від кохання, щастя, добра і ніжності, даруючи все це близьким людям!