КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ НА КОНКУРЕНТНИХ ЗАСАДАХ СУБ’ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 08.01.2018 12:15

Великогаївська сільська рада оголошує конкурс з визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади:

- нежитлового приміщення, загальною площею 21,2 кв. м., за адресою: вул. Галицька, 42Є, с. Великі Гаї Тернопільського району;

– нежитлового приміщення, загальною площею 17,5 кв. м., за адресою: вул. Галицька, 42Є, с. Великі Гаї Тернопільського району;

- нежитлового приміщення, загальною площею 10,7 кв. м., за адресою: вул. Галицька, 105, с. Великі Гаї Тернопільського району;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні подати наступний перелік документів: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо); згода на обробку персональних даних.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання. Документи приймаються до 10:00 год. 09 лютого 2018 року  за адресою: вул. Галицька, 44Г, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 09 лютого 2018 року о 12:00 год. за вищевказаною адресою.