Тернопільський район, Тернопільська область

Фініш Чемпіонату Тернопільського району з футболу 2017 року

08 жовтня 2017 року на футбольних полях Тернопільщини  відбулись заключні матчі 22 туру чемпіонату Тернопільського району з футболу 2017 року.

Великогаївську об’єднану територіальну громаду в чемпіонаті представляють шість футбольних команд з наступних населених пунктів: с. Великі Гаї, с. Товстолуг, с. Дичків, с. Білоскірка, с. Баворів та с. Прошова.

Результати 22 туру для команд Великогаївської ОТГ такі:

Перша ліга

Івачів 7–3 Білоскірка

Велика Лука 0–3 Товстолуг (технічна поразка)

Мишковичі 0–4 Прошова

В турнірні таблиці Першої ліги наші команди розмітились на таких позиціях:

Прошова – 2 місце

Білоскірка – 4 місце

Товстолуг - 5 місце

Отже, команда з с. Прошови виборола путівку у вищу лігу Тернопільського району з футболу 2018 року. З чим ми їх вітаємо!

Друга ліга  група Б

Баворів 1–5 Кутківці

Великі Гаї 6–1 Козлів

Дичків 2–1 Драганівка

В турнірні таблиці Другої ліги вищої групи наші команди розмітились на таких позиціях:

Дичків – 1 місце

Великі Гаї – 3 місце

Баворів - 4 місце

А з другої ліги в першу лігу вийшли команди сіл Дичкова  і Великих Гаїв. Команді с. Баворова необхідно було  б зіграти в останньому матчі хоча б нічию, щоб вийти у першу лігу, але своїм шансом вони не скористались.

Великогаївська об’єднана територіальна громада вітає футбольні команди з закінченням футбольного сезону 2017 року та бажає їм хороших результатів у 2018 році.

Фотозвіт команд 22 туру додається