Тернопільський район, Тернопільська область

Великогаївська сільська рада проводить громадське обговорення

Великогаївська сільська рада проводить громадське обговорення:

- містобудівної документації «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража в селі  Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області (земельна ділянка гр. Зажерей Р.В.).

- містобудівної документації «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража в селі  Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області (земельна ділянка гр. Зажерей І.В.).

- містобудівної документації «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража в селі  Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області (земельна ділянка гр. Білик М.Г.).

- містобудівної документації «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража в селі  Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області (земельна ділянка гр. Зажерей В.О.).

- містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з реконструкції пункту штучного осіменіння під житловий будинок і будівництво господарських будівель і споруд в селі Смолянка Тернопільськогорайону по вул. Молодіжна,1а (земельна ділянка гр. Мудрецького І.В.).

- містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1392 по вул.. Незалежності в селі Великі Гаї для будівництва (земельна ділянка гр. Євчук В.Д.).

Громадське слухання відбудеться  31.01.2017 року о 15 год 00 хв. у приміщенні Великогаївської сільської ради, що знаходиться за адресою: Тернопільська обл. Тернопільський р-н  с. Великі Гаї вул. Галицька,47.