Дата: 23.02.2018 11:46

22 лютого 2018 року в приміщенні клубу села Великі Гаї відбулось засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради.

Фото без опису

Основними питаннями, що слухались на даному засіданні були: робота відділення поліції на території Великогаївської ОТГ та звіт про роботу сільських клубів, будинку культури, бібліотек-філій  Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дільничний офіцер поліції по селах Великогаївської ОТГ, старший лейтенант поліції Базар Василь Зіновійович, доповідав про свою роботу за 2017 рік, кількість правопорушень, які були здійснені протягом року, кількість проведених перевірок.

Фото без опису

Заступник начальника Тернопільського районного ВП ТВП ГУНП в Тернопільські області, майор поліції Мудрий Ярослав Володимирович довів членам виконкому, що найближчим часом буде складено графік прийому громадян Великогаївської ОТГ по старостинських округах, згідно якого дільничний офіцер поліції щопонеділка буде брати участь в робочих нарадах з апаратом сільської ради, а старости будуть доводити йому інформацію щодо проблем, які потрібно вирішити протягом поточного тижня.

Фото без опису

Інформацію представників поліції за 2017 рік виконавчий комітет взяв до відома.

Звіт працівників культури Великогаївської громади тривав більше двох годин. Кожен завідуючий клубним закладом, бібліотекою-філією доповів про проведену роботу, культурні заходи та їх відвідування, залучення молоді до роботи, гурткову робота в клубах, висвітлення інформації в соцмережах, а також про перспективні плани роботи на майбутнє кожного клубного закладу, бібліотеки-філії, своє бачення майбутнього культури ОТГ, проблеми які потрібно вирішити найближчим часом.

Звіт працівників культури в цілому виконавчий комітет вважає задовільним.

Після цього виконавчий комітет  вирішив ще низку робочих питань.