Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 11.07.2017 11:43

Фото без опису Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення:

Пропонується встановити на будівлі Фельдшерсько-акушерського пункту села Дичків меморіальну дошку в пам'ять Профіменко Зоріни Іванівни.

Обґрунтування пропозиції:.

Профіменко Зоріна Іванівна 50 років пропрацювала завідувачем Фельдшерсько-акушероського пункту села Дичків; померла та похована за кордоном, у звязку із чим було подано пропозицію щодо встановлення на будівлі Фельдшерсько-акушерського пункту села Дичків меморіальної дошки в її пам'ять.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: Махінка Ольга Іванівна.

Форма громадського обговорення: збори жителів села Дичків та інших зацікавлених осіб Великогаївської громади та обговорення зазначеної пропозиції, прийняття рішення (можливо і за результатами голосування присутніх).

Дата громадського обговорення: 13 вересня 2017 року о 18:00

Місце проведення : Клуб села Дичків (вул. М. Демидася,8)

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень):

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 12 вересня 2017 р. до 17:30 год за адресою: с. Дичків, вул. Шевченка, 36, тел. (0352) 26-46-25, E-mail: sr_du4kiv@ukr.net

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Номери телефонів організаторів громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Тел. (0352) 26-46-25, (0352) 49-02-50.

Прізвище та ім’я осіб, визначених відповідальними за проведення громадського обговорення: староста села Дичків та Красівка Великогаївської сільської ради Баньковська Н. П.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 1-го дня після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Великогаївської сільської ради: http://velykogaivska.gromada.org.ua

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо встановлення на будівлі Фельдшерсько-акушерського пункту села Дичків меморіальної дошки в пам'ять Профіменко Зоріни Іванівни.