Вчора урочисто привітали працівників культури Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 10.11.2016 11:41

Вчора  урочисто привітали працівників культури Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Завідувачів клубів, художніх керівників, бібліотекарів нашої громади прийшли привітати дітки з ДНЗ «Країна дитинства», які заспівали пісень і розказали віршів.

Голова об’єднаної територіальної громади Кохман Олег Андрійович привітав усіх працівників культури з їхнім професійним святом, подякувавши їм подяками і квітами за зроблену роботу впродовж цього року. Також з нагоди професійного свята культури всіх було премійовано.

До вітань взялись і учні старших класів Великогаївської ЗОШ I-III ступенів, а саме «ансамбль дівчат Мрія», які нещодавно вибороли друге місце в обласному фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченому 100 річчю бою під Лисонею.  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису