Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

А нашій громаді два роки

Нещодавно виборці віддали свої голоси за голову та старост Великогаївської  об’єднаної територіальної громади, які стали в авангарді децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.

      Рівно два роки тому, на сьомому скликанні першої сесії рішенням №9 від 22 грудня 2015 року на підставі рішення Великогаївської сільської ради №1 від 22 грудня 2015 року «Про визнання повноважень депутатів Великогаївської сільської ради», Великогаївська сільська рада визнала повноваження новобраного Великогаївського сільського голови Олега Кохмана та Великогаївської сільської ради.

    Завдяки реформі збільшилося не тільки  надходження до місцевого бюджету, а головне - власні повноваження нашої громади.

     Вже сьогодні нам є чим пишатися!!!

     Разом ми працюємо так, щоб кожен громадянин міг контролювати дії своїх обранців, вимагати від них звітності, а це – шлях до викорінення корупції, спрямування коштів на нагальні потреби кожної окремої громади і покращення добробуту.

     За два роки існування об’єднаної громади сільською радою зроблено вагомі кроки у відновленні та розбудові інфраструктури ОТГ. Ми ремонтуємо дороги та заклади освіти, освітлюємо села , будуємо нові об’єкти . І це лише початок до нових звершень.

     Ми впевнені, що разом зможемо побудувати краще майбутнє нашої з Вами держави.Фото зроблене 22 грудня 2015 року.« повернутися до списку новин