У Великогаївській громаді представили нових старост

Дата: 24.09.2016 11:10

Фото без опису

23 вересня у сільській раді Великих Гаїв відбулась позачергова сесія депутатів  громади. Голова Олег Кохман представив новобраних старост сіл. Голова сільської виборчої комісії Галина Онуферко прозвітувала про результати виборів і разом із Олегом Андрійовичем вручили переможцям посвідчення старост.

Фото без опису

Отже, старостами сіл Великогаївської громади є: Дорош Микола Миронович (с. Білоскірка і Грабівці), Баньковська Наталя Петрівна ( с. Дичків і Красівка), Присяжний Юрій Любомирович (с. Товстолуг і Застінка), Дідик Тарас Андрійович (с. Козівка), Салабай Надія Ярославівна (с. Баворів, Застав’є), Прус Ігор Степанович (с. Скоморохи, Теофілівка, Смолянка, Прошова).
На сесію запросили пароха церкви Володимира Хому, щоб отець разом із депутатами помолився за старост та поблагословив їх на добру і плідну роботу.

Фото без опису

Новообрані старости сіл склали присягу на вірну службу людям, заприсяглися відстоювати права й інтереси селян.
«У нас молода громада. Адже не пройшло й року з моменту нашого об’єднання. Проте зроблено вже немало. І я вірю, що ми разом з вами зробимо ще більше. У нас немає більше окремих сіл, у нас спільна Великогаївська громада, ми повинні працювати однією дружньою командою. Попереду ще багато труднощів, проблем, але, якщо докладемо максимум зусиль, працюватимемо не покладаючи рук, наша громада процвітатиме, людям житиметься краще. Не забувайте, що ми з вами – першопрохідці. Наступні покоління братимуть з нас приклад. Тому на нас покладена неабияка відповідальність. Але з Божою ласкою нам все вдасться», - сказав голова громади Олег Андрійович Кохман.

Фото без опису
Після сесії голова зібрав старост на першу робочу нараду.