День пам’яті воїнів – інтернаціоналістів

Дата: 19.02.2018 11:09

16 лютого 2018 року в актовому залі Великогаївської школи відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Фото без опису

На захід були запрошені всі учасники бойових дій Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Всіх воїнів-інтернаціоналістів, які не дожили до сьогодення вшанували хвилиною мовчання.

Ведуча Наталія Поглод  розказала події минулого та сьогодення, які кожному учаснику бойових дій стали на мить перед очима. Іван Виспінський своїми патріотичними піснями вразив присутніх, а колектив танцювальної студії «Первоцвіт», керівник якої є Михайло Качан танцями ожвавив атмосферу у залі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Голова Тернопільської обласної організації УСВА Сергій Лісовий розповім усім присутнім всі події Афганської війни, загиблих побратимів на чужій землі та тих, які від тодішніх травм вмирають зараз в Україні, Тернопільській області. Також Сергій Лісовий зауважив, яку підтримку організація УСВА організовує для наших воїнів АТО на сході країни, скільки тон продуктів та різного роду товарів передають на схід.

Фото без опису

На завершення голова Великогаївської громади Олег Кохман привітав хлопців зі святом, побажав їм міцного здоров’я, щастя, радості та мирного неба над головою, висловивши щиру подяку кожному учаснику бойових дій, вручивши грошову допомогу  та ще раз подякувавши їм за мужність та героїзм.