Кожен постраждалий має право на допомогу!

Дата: 22.12.2017 11:07

21 грудня 2017 року в приміщенні Великогаївської школи відбулась нарада з представниками ГО «Відродження нації» на тему «Торгівля людьми-це не міф, це реальність». Учасниками заходу були службовці сільської ради на чолі з сільським головою Олегом Кохманом та працівниками відділу освіти під керівництвом начальника відділу Мирослава Дишканта.

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за рівнем прибутковості займає третє місце у світі після торгівлі зброєю та наркотиками.

Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми людьми у всьому світі  складає близько 32 мільярдів доларів. Для злочинців – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім`ї, втрачене здоров`я і навіть життя…Фото без описуФото без описуФото без опису