Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Зустріч членів комітету стратегічного планування Великогаївської сільської ради з консультантами проекту DOBRE

     21 грудня 2017 року в приміщенні Великогаївської школи актового залу відбулася зустріч на тему «Стратегічне планування, Великогаївська ОТГ» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Фасилітаторами зустрічі виступили Гжегож Дзіарскі та Ігор Каспрук.
    Учасниками заходу стали працівники відділу освіти під керівництвом начальника відділу Мирослава Дишканта та його заступника Ігора Гливи, а також директори шкіл Великогаївської ОТГ; службовці сільської ради на чолі із сільським головою Олегом Кохманом та його заступником Галиною Кравчинюк; старости сіл Баворів та Застав’є,  Товстолуг і Застінка, Грабовець та Білоскірка.
    Присутні мали змогу ознайомитися з  партисипаційним підходом і гендерним аспектом стратегії, процесами побудови стратегії та створення робочої групи стратегічного планування. Ознайомилися і з діагностикою місцевого розвитку та з пріоритетами показників SWOT-аналізу.
   Бажаємо учасникам зустрічі плідної роботи, невичерпного натхнення та нових здобутків! Нехай успішно будуть досягнуті всі поставлені цілі.

 « повернутися до списку новин