Толока в селі Великі Гаї

Дата: 03.04.2017 10:38

У суботу 1 квітня 2017 року в селі Великі Гаї відбулася ще одна толока по прибиранню території села.

У заході взяли активну участь працівники Великогаївської сільської ради, сільського клубу, школи, дитячого садка та Комунального підприємства «Великогаївський сількомунгосп». Також до прибирання долучилися кілька учнів школи та інших жителів села.

Протягом кількох годин учасникам заходу вдалося виконати велику роботу: було повністю прибрано територію сільського стадіону, Гаю Кобзаря, Співочого поля, місцевого дитячого майданчика та прилягаючої території.

Прикро лише те, що у таких заходах беруть участь здебільшого працівники комунальних установ сільської ради, а інших жителів села можна порахувати на пальцях. При цьому чистого довкілля та сприятливого для здоров’я навколишнього середовища вимагають чи не всі. З іншої сторони, щоб жити у чистому селі потрібно не багато – просто не смітити…

Підготував Михайло Лисиканич