31 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 27.04.2017 10:35

26 квітня 2017 року в актовому залі Великогаївської сільської ради відбулося вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, які проживають на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

З невеличкою концертною програмою виступив дівочий вокальний ансамбль «Гаївчанки» Великогаївської ЗОШ I-III ступенів, керівник Марія Ярема.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман привітав учасників ЧАЕС з міжнародним днем пам’яті Чорнобиля, побажав їм міцного здоров’я, радості, достатку та мирного неба над головою.

Всім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС Великогаївська сільська рада надала матеріальну грошову допомогу.

Після концерту запрошених чекав фуршетний стіл, за яким відбулося спілкування, згадка про ті часи та вшанування пам’яті тих ліквідаторів, які не дожили до сьогоднішніх днів.