У вівторок нагородили футбольну команду «Агрон ОТГ Великі Гаї» та підбили підсумки чемпіонату 2016 року.

Дата: 10.11.2016 10:29

Нагороджували команду грамотами, медалями і кубком голова Тернопільської РДА Похилий О.І., голова Тернопільської районної ради Галайко А.В., голова Тернопільської районної федерації футболу Лісовий С.Є., президент ФК «Агрон ОТГ Великі Гаї» Березовський Ю.Р., сільський голова Великогаївської ОТГ Кохман О.А.. Також в нашій команді були два номінанти: це кращий бомбардир Гатала Ігор на його рахунку 8 забитих голів в чемпіонаті і кращий воротар Механів Максим.