Команда Великогаївської ОТГ переможець XIII чемпіонату з волейболу

Дата: 06.03.2018 09:47

4 березня 2018 року закінчилось друге коло XIII чемпіонату Тернопільського району з волейболу серед чоловіків. Участь в чемпіонаті взяло 6 команд, а саме:

- Великогаївська ОТГ;

- Великі Гаї – 2;

- Великі Бірки;

- Острів;

- Велика Лука;

- Лозова.

Волейбольна команда Великогаївської ОТГ в третьому турі зазнала поразки від команди з Острова і тому зрівнялась по очках із командою з Великих Бірок. Але це не завадило нашим волейболістам зібратись та, вигравши від Великої Луки і від Великих Бірок з рахунками по 2:0, в четвертому турі змагань не залишити жодних шансів суперникам.

Тому вітаємо команду Великогаївської ОТГ з черговим чемпіонством та бажаємо їм і надалі перемог у всіх турнірах!!!

За команду переможців виступали: Дмитро Ізб`янський (капітан команди), Роман Варварів, Віталій Поглод, Євген Семеняк, Назарій Кость, Андрій Кость, Тарас Яцишин, Василь Пітулай та Денис Боднар.

Друга команда з Великих Гаїв всі свої матчі програла і зайняла останню сходинку турнірної таблиці.