Тернопільський район, Тернопільська область

Результати конкурсу серед учнів шкіл ОТГ на найкращий малюнок для привітальної листівки сільського голови жителям громади з нагоди Великодніх свят

Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради оголошував конкурс серед учнів шкіл ОТГ на найкращий малюнок для привітальної листівки сільського голови жителям громади.

Кращими були визнані роботи: Решетухи Андріани, учениці 3-го класу Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Великі Гаї», Валяс Юлії, учениці  9-го класу Комунального закладу навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець», Гевко Оксани учениці 11-го класу Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Баворів», Стебельської Ірини 9-го класу Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Прошова», Галушки Христини, учениці 8-го класу Комунального закладу «Навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Козівка».

Роботи названих учнів лягли в основу експозиції для привітальної відкритки сільського голови для жителів громади з нагоди Великодніх свят. Великогаївська сільська рада виносить щиру подяку дітям, які взяли активну участь у даному конкурсі.

Підготував Михайло Лисиканич