Кубок з міні-футболу серед працівників органів місцевого самоврядування Тернопільського району

Дата: 23.10.2017 09:31

22 жовтня 2017 року в селі Великі Гаї на місцевому майданчику зі штучним покриттям розіграли Кубок з міні-футболу серед команд працівників органів місцевого самоврядування району та об’єднаних територіальних громад. Захід був присвячений 75-річчю створення УПА.

На участь в турнірі заявилося чотири команди: Тернопільської районної ради, Відділу освіти  Тернопільської РДА, Великогаївської і Байковецької ОТГ. Після проведеного жеребкування, команди побачили своїх суперників за кубковою системою. У півфіналах команди показали наступні результати:

Великогаївська ОТГ  1:3  Байковецька ОТГ,

Тернопільська районна рада  1:3  Відділ освіти Тернопільської РДА.

У матчі за третє місце працівники Великогаївської ОТГ з рахунком 4:1 переграли суперників з Тернопільської районної ради, а у фіналі байківчани з мінімальною перемогою 1:0 виграли від команди Відділу освіти Тернопільської райдержадміністрації.

По завершенні матчів розпочалось нагородження команд, яке провів голова районної ради Андрій Галайко та начальник відділу молоді і спорту ТРДА Галина Галич. Командам-призерам були вручені кубки і грамоти.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман подарував командам Тернопільської районної ради, Байковецької ОТГ та Відділу освіти Тернопільської РДА  дерев’яну карту Великогаївської ОТГ на згадку про перший кубок з міні-футболу, який був проведений у Великих Гаях.

Фотозвіт футбольних баталій та нагородження додається