День місцевого самоврядування

Дата: 11.12.2017 09:27

8 грудня 2017 року  в актовому залі Великогаївської школи зібрались ветерани та працівники сільської виконавчої влади, які за доброю традицією відзначити свято Дня працівників органів місцевого самоврядування-свята під назвою “Влада народу”.

«Влада  тих, хто творить Україну –

В роботі, в творчості, в житті.
Хто в серці лиш одну-єдину
Несе її на видноті»

Такими словами розпочала святкову програму Яна Андросюк – ведуча заходу, учениця 11-го класу Великогаївської школи.

Чимало привітальних слів та слів вдячності звучало із сцени з нагоди професійного свята.

Своє музичне вітання присутнім дарували дівочий вокальний ансамбль Великогаївської школи «Гаївчанки» (керівник Марія Ярема) та Іван Віспінський – музикант, співак, керівник народного аматорського хору села Великі Гаї.

Окрасою урочистостей став дебютний хореографічний номер танцювального колективу «Флейм» села Товстолуг під керівництвом Надії Собчук.

З привітальним словом до присутніх виступив і голова  Великогаївської об’єднаної територіальної громади  -  Олег Андрійович Кохман, який в свою чергу мав нагоду не лише привітати присутніх із святом, а й безпосередньо вручив колишнім головам сільських рад  сувеніри на згадку. Олег Кохман поділився також здобутками нашої громади, яких вдалося досягти за період децентралізації.

Варто також зазначити,  що всі присутні мали змогу помилуватися краєвидами Великогаївської ОТГ з висоти пташиного польоту  через фільм, що транслювався під час урочистостей.(режисер фільму Степан Зазуляк)

Родзинкою заходу стали народні аматори села Скоморохи під художнім керівництвом Алли Юзви, які підготували уривок з п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями». Учасники вистави подарували не лише чудову акторську гру, а й хвилинки сміху усім присутнім.

Професійне свято – завжди радість.

Відчуйте її, і обов’язково посміхніться…

Можливо посмішка залишиться з вами, не тільки на цілий день,

А затримається на увесь рік!!!