Дякуємо за небайдужі серця!

Дата: 07.09.2016 09:05

Кажуть, нині настав важкий світ, мовляв, кожен робить тільки так, як йому добре. Та це не про нас – українців. Ми завжди прийдемо на допомогу товаришеві, допоможемо сусіду…

Прикладом цього є сім’я підприємців БЕРЕЗОВСЬКИХ, котра проживає у  Великогаївській громаді. Скільки добра ці люди зробили для односельчан!

«Від імені депутатського корпусу, усієї громади хочу висловити велику подяку Юрію та Наталії Березовським. Ці люди завжди готові прийти на допомогу. Ніколи не відмовлять. Роблять дуже багато для процвітання Великогаївської громади. Не злічити скільки добра вони нам зробили», - сказав голова громади Олег Кохман.

5 вересня, опісля Дня підприємця України, коли Олег Кохман у сільраді Великих Гаїв урочисто вручав подяки підприємцям, котрі докладають чимало зусиль для економічного, соціального та культурного розвитку  громади, Юрій Березовський зробив зустрічний подарунок. Це була карета швидкої допомоги.

«Ми дуже вдячні! Вже з наступного року ми запланували розвиток медичної галузі у громаді. І швидка була б вкрай необхідна.

Пане Юрію, добра вам, щастя, Божої ласки, миру і спокою. Нехай ваше добро вам воздасться в стократ», - подякував голова.