6 грудня весь український народ щорічно відзначає день народження своїх збройних сил.

Дата: 06.12.2016 08:55

Від усієї Великогаївської об`Фото без описуєднаної територіальної громади висловлюю слова щирої вдячності кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, із честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам. Ми – українці,  віримо в силу українського війська, віримо в щасливе майбутнє України! — з повагою Сільський голова Великогаївської об`єднаної територіальної громади Олег Кохман.