Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Тарасові слова-то правда одна

Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. Без його постаті неможливо уявити Україну, адже все життя і творчість він присвятив українському народові.

З нагоди 203  річниці від дня народження геніального поета 9 березня  2017 року у Великогаївській центральній сільській бібліотеці  оформлено книжково-ілюстративну виставку: “Тарасові слова – то правда одна”.

Тараса Шевченка народ називає Генієм. Ми завжди промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант. 

Творчість Тараса Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації.  Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили і обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Великогаївська центральна сільська бібліотека« повернутися до списку новин