Новини Фонду

Позначка зв’язку хвороби або травми із виробництвом в е-лікарняному встановлюється лікарями Фонду

Застраховані особи отримують від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за час лікування заробітку незалежно від причин настання тимчасової непрацездатності (виключення – непрацездатність, викликана сп’янінням, протиправною діяльністю тощо). Однак якщо у загальних випадках розмір допомоги від ФССУ буде залежати від тривалості страхового стажу, то в разі травмування під час виконання посадових обов’язків чи профзахворювання Фонд профінансує допомогу в обсязі 100% середнього доходу незалежно від стажу.

16:07 19.07.2022

Допомоги від Фонду за лікарняними склали 4,6 тис. грн на особу за підсумками півріччя

За оперативними даними упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Фонду соціального страхування України звернулись понад 1,5 мільйона українців. У середньому за цей період кожен з них провів на лікарняних майже 11 оплачуваних за кошти ФССУ днів.

16:06 19.07.2022

Фонд виплатив 832 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 144 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 832 мільйона гривень квітневих страхових виплат.

10:19 05.07.2022

ФССУ продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На цьому наголосили під час робочої зустрічі представників соціального партнерства у правлінні Фонду і виконавчої дирекції ФССУ.

10:15 05.07.2022

786,5 тисячі українців отримали допомоги від Фонду за час війни

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. З початку війни лікарняні та декретні допомоги від Фонду отримали 786,5 тисячі працюючих українців, на це направлено 3,8 мільярда гривень.

16:33 09.06.2022