Негода наробила лиха у селах Великогаївської громади

Дата: 29.07.2021 14:48

Сьогодні, 29 липня 2021 року, голова Великогаївської територіальної громади Олег КОХМАН  разом із начальником відділу освіти Ігорем ГЛИВОЮ, директором КП «ГРОМАДА-СЕРВІС» Олегом КОЛІСНИКОМ та місцевими старостами і депутатами здійснили об‘їзд селами громади, щоб оглянути наслідки вчорашньої негоди.

У селах Смолянка та Скоморохи робота  з ліквідації повалених дерев працівниками  КП «ГРОМАДА-СЕРВІС» розпочалася ще звечора.

У селі Прошова зруйновано дах школи, тому сьогодні було обговорено план роботи по відновленню покрівлі.

Найбільше шкоди гроза наробила у с.Козівка ( повалені дерева, обірвані дроти лінії електропередач).

Тернопільський РЕМ проводить роботу по відновленню електропостачання у всі населені пункти Великогаївської громади.

Голова Великогаївської ТГ висловлює щиру подяку  КП « ГРОМАДА-СЕРВІС» та жителям громади, які оперативно допомогли прибрати повалені дерева з автошляху!