УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 06.11.2020 17:00

Вимоги до кандидата:

• громадянство України;
  • базова вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (бажано економічного спрямування);
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача;
  • стаж роботи не менше двох років досвіду у сфері закупівель.

Для участі у конкурсі подаються такі документи: копія паспорта громадянина України;  довідка про ІНП; письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади в органах місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі; копія (копії) документа (документів) про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік; довідка про відсутність судимості; дві фотокартки розміром 4х6 см.

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: вул. Галицька, 47, с. Великі Гаї, Великогаївська сільська рада.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається за телефоном: 49-02-98, 49-03-72.