Голова правління Фонду та його заступники представили в.о. директора виконавчої дирекції Фонду

Дата: 15.05.2020 14:32

15 травня голова правління Фонду соціального страхування України, перший заступник Міністра соціальної політики Євген Котик та заступники голови правління Володимир Саєнко і Ернест Скібінський представили виконувача обов’язків директора виконавчої дирекції Фонду Тетяну Михайленко.

Тетяна Олександрівна Михайленко призначена в.о. директора виконавчої дирекції ФССУ відповідно до постанови правління Фонду № 8 від 14.05.2020.

Представники правління наголосили на спільній позиції держави, профспілок і роботодавців щодо забезпечення ефективного управління органами Фонду для реалізації прав застрахованих осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також виключній роботі в межах чинного законодавства.

Участь у заході взяли керівний склад виконавчої дирекції Фонду та начальники управлінь в областях і місті Києві у режимі відеоконференції.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України