Відбулась селекторна нарада щодо забезпечення надходження страхових коштів і проведення перевірок

Дата: 07.06.2019 11:42

За підсумками роботи органів Фонду соціального страхування України щодо забезпечення надходжень страхових коштів і проведення перевірок страхувальників у І кварталі 2019 року під головуванням начальниці управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції Фонду Наталії Зеленської відбулась селекторна нарада. Участь у заході взяли керівники і фахівці профільних відділів виконавчої дирекції Фонду, робочих органів в областях та місті Києві.

Наталія Зеленська поінформувала про результати діяльності управлінь виконавчої дирекції Фонду упродовж січня–березня 2019 року у розрізі застосування фінансових санкцій за підсумками проведених перевірок, а також забезпечення надходжень страхових коштів. Надала практичні рекомендації щодо включення страхувальників до планів-графіків проведення планових перевірок на підставі ризикоорієнтованих підходів.

Нагадаємо, з березня 2019 року було відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду. Водночас, система контролю отримала нові підходи, що мають на меті зменшити навантаження на страхувальників (роботодавців) та упередити можливі порушення.

Заступниця начальниці управління – начальниця відділу звітності та планування доходів управління по роботі зі страхувальниками ВД Фонду Олександра Урванцева надала інформацію щодо підсумків подання звітності по заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду у І кварталі  цього року, а також проблемних питань її формування.

Зазначимо, рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості. Затверджена форма звітності була прийнята з метою оптимізації і подається щоквартально.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України