Відбулися збори мешканців багатоквартирних будинків

Дата: 28.03.2019 08:14

22 березня 2019 року в с. Великі гаї відбулися збори мешканців багатоквартирних будинків №166, №168, №211 по вул. Галицька. В зборах взяли участь представники Великогаївської сільської ради, КП «Громада-сервіс», голови ОСББ, а також Регіональний координатор ПРООН в Тернопільській області.

На зустрічі заступником сільського голови Галиною Кравчинюк доведено до учасників зборів рішення виконавчого комітету Великогаївської сільської ради від 28 лютого 2019 року № 27 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в с. Великі Гаї». Наголошено на актуальності питання проведення зборів мешканців багатоквартирних будинків з приводу прийняття рішення щодо визначення форми управління багатоквартирним будинком.

Регіональний координатор ПРООН в Тернопільській області Ігор Стефанів надав інформацію про проект ПРООН щодо підтримки діяльності ОСББ, зокрема можливостей компенсації до 50% вартості ремонту багатоквартирних будинків, а також підвищення їх енергоефективності. Акцентовано увагу на перевагах ОСББ над іншими формами управління багатоквартирними будинками.

В підсумковій дискусії щодо актуальних питань надання послуг з водопостачання і водовідведення, законодавчих нововведень в сфері надання житлово-комунальних послуг, монетизації субсидій, взяли участь усі присутні. Учасники зборів домовились про необхідність повторної зустрічі.