квітень-грудень 2019 року

У Фонді обговорили результати роботи проведення перевірок і забезпечення надходжень страхових коштів у І півріччі

Селекторна нарада щодо підсумків роботи по забезпеченню надходжень страхових коштів у першому півріччі 2019 року пройшла у Фонді соціального страхування України. Захід відбувся під головуванням начальниці управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції Фонду Наталії Зеленської, участь у нараді взяли керівники і фахівці профільних відділів виконавчої дирекції Фонду, робочих органів в областях та місті Києві.

11:32 23.08.2019

5,8 тис. потерпілих на виробництві пройшли лікування та реабілітацію за кошти Фонду

Фонд соціального страхування України фінансує послуги з лікування в закладах охорони здоров’я та подальшої медичної реабілітації для всіх застрахованих осіб, які отримали травми або профзахворювання на виробництві з метою якнайшвидшого відновлення їх здоров’я.

15:02 19.08.2019

Аналіз травматизму і професійної захворюваності та підходи до їх профілактики обговорили на нараді

Відповідно до аналітичних даних Фонду соціального страхування України упродовж І півріччя цього року загалом по Україні кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,1%, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 9,2%, кількість професійних захворювань збільшилась на 31%.

11:35 16.08.2019

1,5 млн українців отримали лікарняні та декретні у І півріччі

Фондом соціального страхування України упродовж перших 6 місяців 2019 року було прийнято від страхувальників заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для більш ніж 1,5 млн застрахованих осіб.

09:59 12.08.2019

Упродовж 6 місяців зареєстровано 2 335 потерпілих на виробництві, з них 189 – загинули

Фондом соціального страхування України упродовж І півріччя 2019 року зареєстровано 2 335 потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних із виконанням службових обов’язків. З них 189 осіб загинули.

08:41 08.08.2019

У каналізаційних колодязях гинуть люди!

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звертає увагу на значну кількість групових нещасних випадків, які стались при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів протягом травня–липня 2019 року.

14:48 06.08.2019

Щомісячні виплати від Фонду зросли на 11,3% за підсумками півріччя

Фонд соціального страхування України упродовж січня–червня 2019 року фінансував щомісячні страхові виплати для 196 тис. потерпілих на виробництві та 10 тис. членів їх сімей. Загальні видатки Фонду за цим напрямом склали 4,1 млрд гривень, що на 11,3% більше, ніж за той же період минулого року.

14:48 06.08.2019

У Фонді обговорили верифікацію страхових виплат і формування звітності

Начальниця управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Світлана Зарубіна провела селекторну нараду з керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь запрошені спеціалісти, які супроводжують роботу Єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) Фонду.

09:16 01.08.2019

У І півріччі Фонд профінансував реабілітацію для 15,3 тис. працюючих

Упродовж перших шести місяців 2019 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено 15 297 застрахованих осіб і їх дітей.

09:16 01.08.2019

Кабмін збільшив частку ЄСВ для Фонду до 14,24% на серпень 2019 року

Сьогодні, 24 липня, на засіданні Уряду було затверджено зміни до пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Відповідно до прийнятого рішення, за погодженням із сторонами соціального діалогу на серпень 2019 року розмір частки ЄСВ, що спрямовується на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві, встановлено на рівні 14,2464%.

10:13 25.07.2019