квітень-грудень 2019 року

Уряд збільшив видатки Фонду на матзабезпечення на 1 млрд грн за рахунок перевиконання плану по доходам

На засіданні 18 грудня Кабінет Міністрів України затвердив зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Це друге корегування показників річного бюджету, початкову редакцію якого було прийнято 16.01.2019.

15:33 19.12.2019

Фонд надасть допомогу постраждалим у груповому нещасному випадку в Одеському коледжі

До Фонду соціального страхування України від Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу надійшло повідомлення про груповий нещасний випадок, який стався 04.12.2019 внаслідок пожежі. Станом на 12.12.2019 повідомлено про 13 застрахованих осіб, які постраждали.

12:41 13.12.2019

Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

12:40 13.12.2019

Фонд забезпечує соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм

З метою забезпечення належних умов для реалізації соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод особами з інвалідністю, впровадження кращого світового досвіду у цій сфері, недопущення дискримінації, а також виконання зобов'язань, взятих Україною за Конвенцією про права інвалідів, 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

17:12 03.12.2019

Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити

17:11 03.12.2019

Травма – не вирок

Спільний проект управління ВД Фонду соціального страхування в Тернопільській області та телеканалу TV-4 "Виклик долі" має своє продовження.

09:12 03.12.2019

Обов'язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями

Щороку на початку грудня відзначають Міжнародний день  людей з інвалідністю як нагадування всім про обов'язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, які потребують постійного захисту і підтримки.

09:11 03.12.2019

Фонд виплатив 1,8 млрд грн переселенцям, потерпілим на виробництві

Майже 48 тис. внутрішньо переміщених осіб, потерпілих на виробництві, і членів їх родин отримали страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж січня–жовтня. За оперативними даними станом на 01.11.2019 загальна сума цих виплат склала 1,8 млрд гривень.

15:51 02.12.2019

Уряд затвердив зміни до бюджету Фонду на 2019 рік

27 листопада на своєму засіданні Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік» від 16.01.2019 № 16.

10:41 29.11.2019