квітень-вересень 2019 року

Допомогу по догляду за хворою дитиною отримали 190 тис. осіб

За оперативними підсумками січня–липня 2019 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років було профінансовано для майже 190 тис. застрахованих осіб за 270 тис. листками непрацездатності. Сума коштів, направлена на цю статтю видатків, склала 508,1 млн гривень.

15:28 10.09.2019

Понад 93 тис. жінок отримали допомогу по вагітності та пологах від Фонду у січні–липні

За оперативними даними перших семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 93   тисяч працюючих жінок. На ці цілі Фонд направив 2,63 млрд гривень, що на 14,1% більше, ніж за той же період минулого року.

11:14 06.09.2019

Фонд забезпечив медичним і постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням 5,7 тисяч потерпілих на виробництві

За підсумками І півріччя 2019 року Фонд соціального страхування України здійснив фінансування виплат для 5 731 потерпілого на виробництві для забезпечення їх спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом або побутовим обслуговуванням.

20:12 03.09.2019

Навчаємо страхувальників, консультуємо, допомагаємо

Протягом восьми місяців 2019 року в Тернопільському та Зборівському районах сталось 8 нещасних випадків та один випадок професійного захворювання. З них 2 нещасних випадки - не пов’язані з виробництвом та 2 із смертельним наслідком, інші 6 випадків- з тимчасовою втратою працездатності. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року травматизм знаходиться на середньостатистичному рівні.

14:55 30.08.2019

На забезпечення ліками потерпілих на виробництві Фонд направив 61,7 млн гривень

Понад 14,4 тис. потерпілих на виробництві було забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення за кошти Фонду соціального страхування України у І півріччі 2019 року. Загалом на ці цілі Фонд направив 61,7 млн гривень.  Право на отримання лікарських засобів за рахунок коштів Фонду має кожен потерпілий внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.  Зазначена соціальна програма забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення доступна потерпілим на виробництві в усіх регіонах України. Участь у програмі беруть декілька тисяч аптечних закладів, яким Фонд відшкодовує вартість відпущених препаратів. Також потерпілі на виробництві можуть придбати необхідні ліки та медвироби у будь-якому аптечному закладі, їх вартість компенсується Фондом на підставі розрахункових документів. Фондом соціального страхування України фінансується повна вартість препаратів та виробів медичного призначення, потреба в яких визначена МСЕК та лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я. Забезпечення відбувається в повному обсязі відповідно до потреби впродовж усього періоду до відновлення здоров’я. Нагадаємо, крім фінансування медико-соціальних послуг, у разі настання страхового випадку ФССУ здійснює такі виплати:

14:54 30.08.2019

10% смертельних випадків на виробництві трапились з працівниками у стані алкогольного сп’яніння

Упродовж І півріччя 2019 року Фондом соціального страхування України було зареєстровано 2 335 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, з них 56 осіб, або 2,4% знаходились у стані алкогольного сп’яніння.  Кількість смертельних випадків загалом сягла 189 осіб, з яких 19, або понад 10% знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

14:17 27.08.2019

У Фонді обговорили результати роботи проведення перевірок і забезпечення надходжень страхових коштів у І півріччі

Селекторна нарада щодо підсумків роботи по забезпеченню надходжень страхових коштів у першому півріччі 2019 року пройшла у Фонді соціального страхування України. Захід відбувся під головуванням начальниці управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції Фонду Наталії Зеленської, участь у нараді взяли керівники і фахівці профільних відділів виконавчої дирекції Фонду, робочих органів в областях та місті Києві.

11:32 23.08.2019

5,8 тис. потерпілих на виробництві пройшли лікування та реабілітацію за кошти Фонду

Фонд соціального страхування України фінансує послуги з лікування в закладах охорони здоров’я та подальшої медичної реабілітації для всіх застрахованих осіб, які отримали травми або профзахворювання на виробництві з метою якнайшвидшого відновлення їх здоров’я.

15:02 19.08.2019

Аналіз травматизму і професійної захворюваності та підходи до їх профілактики обговорили на нараді

Відповідно до аналітичних даних Фонду соціального страхування України упродовж І півріччя цього року загалом по Україні кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,1%, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 9,2%, кількість професійних захворювань збільшилась на 31%.

11:35 16.08.2019

1,5 млн українців отримали лікарняні та декретні у І півріччі

Фондом соціального страхування України упродовж перших 6 місяців 2019 року було прийнято від страхувальників заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для більш ніж 1,5 млн застрахованих осіб.

09:59 12.08.2019