березень 2019 року

Виплати від Фонду надаються у повному обсязі, можливе подовження стандартних строків фінансування

Допомоги і страхові виплати, що фінансуються Фондом соціального страхування України, надаються застрахованим особам у повному обсязі. Водночас, у зв’язку із невиконанням у 2018 році плану надходження єдиного внеску та зростанням витрат на матеріальне забезпечення у зв’язку із збільшенням середньомісячної заробітної плати, можливе подовження стандартних строків перерахування коштів. Зокрема, за підсумками 2018 року середній розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 31,9%.

15:36 28.03.2019

Фондом відновлено планові перевірки страхувальників

Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду. Водночас, система контролю отримала нові ризикоорієнтовані підходи, що мають на меті зменшити навантаження на страхувальників (роботодавців) та упередити можливі порушення. На цьому під час селекторної наради з фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві наголосила начальник управління по роботі зі страхувальниками ВД Фонду Наталія Зеленська.

14:56 25.03.2019

Відбулася всеукраїнська нарада керівного складу виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів

У Києві понад 300 керівників обласних управлінь виконавчої дирекції Фонду та районних і міських відділень взяли участь у всеукраїнській нараді з актуальних питань функціонування системи Фонду соціального страхування України. Захід пройшов під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова, за участю голови правління Фонду Володимира Саєнка, члена правління від сторони роботодавців Костянтина Марчука, начальника Управління нагляду за діяльністю Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування Мінсоцполітики Максима Зацерковного, заступників директора та керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції Фонду.

14:43 21.03.2019

Страхові експерти Фонду виявили понад 57 тис. порушень законодавства про охорону праці у 2018 році

Упродовж 2018 року страхові експерти з охорони праці Фонду соціального страхування України здійснили перевірки 8 143 підприємств щодо стану профілактичної роботи по створенню здорових та безпечних умов праці. За результатами заходів було зафіксовано 57 486 порушень законодавства про охорону праці, внесено 8 134 подання роботодавцям про порушення. Про це начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції ФССУ Сергій Таровик повідомив під час селекторної наради зі страховими експертами Фонду 13 березня 2019 року.

14:06 21.03.2019

27,3% перевірених листків непрацездатності видані з порушеннями

Упродовж 2018 року фахівцями Фонду соціального страхування України було здійснено перевірки 207 495 листків непрацездатності. У тому числі під час перевірок страхувальників (роботодавців) проаналізовано 31 481 лікарняний листок, з яких 27,3% видані з порушенням Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності.

12:51 21.03.2019