2020 рік

Під час круглого столу представники Фонду звернули увагу на проблему призупинення лікування у санаторних закладах за кошти ФССУ

17 вересня відбулося засідання круглого столу на тему: «Зупинка реабілітації застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах. Пошук шляхів вирішення проблеми на державному рівні».

15:07 21.09.2020

Майже 100 тисяч працюючих жінок знаходились у декретній відпустці у січні–серпні

За оперативними підсумками восьми місяців 2020 року Фонд соціального страхування України прийняв на оплату лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, на суму 3,28 мільярдів гривень. Допомоги нараховано для 99 690 працюючих жінок.

16:58 15.09.2020

10 тисяч застрахованих осіб пройшли оплачувану Фондом ізоляцію від COVID-19

З початку пандемії 10 тисяч 609 працюючих українців знаходились на самоізоляції під медичним наглядом задля протидії поширенню коронавірусної інфекції. Сума компенсації втраченого за цей час заробітку від Фонду соціального страхування України сягнула понад 13 мільйонів гривень.

08:55 20.08.2020

Кількість померлих працівників зменшилась на 3,4% за підсумками січня–липня

За підсумками перших семи місяців 2020 року Фонд соціального страхування України надав допомоги на поховання родинам 6 254 застрахованих осіб, які померли у період трудової діяльності та чия смерть не пов’язана з виробничими факторами. Це на 3,4% менше, ніж за той же період 2019 року.

11:47 18.08.2020

Фонд профінансував одноразові допомоги для двох сімей, чиї рідні померли від COVID-19

Для родини завідувачки ФАПом, фельдшерки з Волині, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

15:14 13.08.2020

Потерпілі на виробництві отримали 792,7 млн грн щомісячних страхових виплат у липні

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

15:14 13.08.2020

Фонд профінансував одноразову допомогу родині медика із Закарпаття внаслідок смерті від COVID-19

Для родини медичної сестри інфекційного відділення із Закарпаття, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету. Допомога була перерахована Фондом сьогодні, 07 серпня. Кошти надійдуть на рахунок сім’ї упродовж декількох банківських днів.

15:51 11.08.2020

Відбулася зустріч з представниками громадських організацій потерпілих на виробництві

07 серпня перший заступник Міністра соціальної політики, голова правління Фонду Євген Котик за участю в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Тетяни Михайленко та керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції провів зустріч з представниками громадських організацій потерпілих на виробництві.

15:51 11.08.2020

Видатки за лікарняними зросли на 101,8 млн гривень за підсумками липня

Фонд соціального страхування України прийняв протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності на суму 667,5 млн гривень. Це на 18%, або 101,8 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.

15:50 11.08.2020